Hoppa till innehållet
OS 5411 air/oil separator element
HIFI FILTER

Tillverkarnr OS 5411

OS 5411 air/oil separator element

1 186,57 SEK
Beställningsvara

Specifikationer

Weight [kg]
0,01
Märke Artikelnummer Anmärkning
AIR PN S1B003
AIRPOL MFS 0101
ALDAIR DSL 60259
ALMIG 21200109
ALUP 17200109
ALUP 21200108
ALUP 21200109
BEA FILTRI K 20 L 1403050
BEA FILTRI K 20 L 140305004
BETICO 4387993
BOGE 575000205
BOGE 5750002665
BOGE 5750002665 P
DEMAG 00489174
DOMNICK HUNTER 55018
ECOAIR 93604031
ECOAIR BN 14565
ECOAIR N 14565
FINI 048037000
FINI 48037000
FLAM SU 1602
FLEETGUARD AS2413
GREEN FILTER KUZEY GA 6038 S
IMER 1218157020 S
IMPREFIL IS 3020
KELLER GROUP 20176575
MAHLE INDUSTRIE 852 582
MANN 4900050411
MANN 4900050441
MANN 4900051411
MANN 4900052361
MANN 4900252231
MANN 4900255371
MANN LE 13009 X
MDF MDAOS 3002
NOITECH NS 000320
POWER SYSTEM 490002
POWER SYSTEM PS 18/22
POWER SYSTEM SP 18220001
PRO FILTERS DSS 1430
ROTAIR 157020 S
SF DB 2003
SF SAO 56550
SOTRAS DB2003
SULLAIR 14693
TG FILTER 2140305
UNIFLUX XS7012
WISMET WON 22006
YVEL YV 0030

Motsvarande artiklar

AS2413 air/oil separator element
FLEETGUARD

Tillverkarnr AS2413

AS2413 air/oil separator element

1 657,97 SEK

Beställningsvara

Nyhetsbrev

Få de senaste nyheterna direkt i inkorgen.

Vi respekterar din integritet

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera och för att kunna förbättra din upplevelse. Acceptera alla - eller välj själv vilka kategorier du vill tillåta. Läs mer om cookies

Cookie-inställningar

Nödvändiga cookies

Krävs

Krävs för att webbplatsen ska fungera - t.ex. inloggning och varukorg. Kan inte stängas av.

Funktionella cookies

Sparar dina val, t.ex. språk och tema, så att du slipper välja om varje gång.

Analyscookies

Visar vilka sidor som används mest och vilka kampanjer som leder besökare hit, så att vi kan förbättra webbplatsen.

Marknadsföringscookies

Används för att visa annonser som är relevanta för dig på andra webbplatser.

Kostnadsfri offert