Hoppa till innehållet
DBA5226
DONALDSON

Tillverkarnr DBA5226

DBA5226

Kategorier: Air filter elements

Specifikationer

Markenname
RadialSeal
Filtermedium
Ultra-Web nanofibre
Außendurchmesser [mm]
186
Innendurchmesser [mm]
106
Höhe [mm]
388
Märke Artikelnummer Anmärkning
AGCO 4270035M1
ATLAS COPCO 1310035389
CASE 303912A1
CASE 381230A1
CASE 82028976
CASE 82034613
CASE 82034615
CASE 85821058
CATERPILLAR 206-5234
CLAAS 3174330
CLAAS 3188260
CLAAS 7700050836
FENDT H 411201090100
HAMM 2243822
HYUNDAI 11Q4-26510
JCB 32/925401
JOHN DEERE RE171235
KOMATSU 5077400
KOMATSU 600-185-2500
KOMATSU 6001852510
LBX COMPANY LLC KLH10550
LIEBHERR 10101094
MANITOU 775479
NEW HOLLAND 82034614
NEW HOLLAND 85821058
NEW HOLLAND 8602995
NEW HOLLAND 87704244
PERKINS 2652C845
PERKINS 3790987
RENAULT V.I. 7700050836
SAME 90003800
SANDVIK 77008502
VOLVO 11110283
VOLVO 15193230
VOLVO VOE11110283

Nyhetsbrev

Få de senaste nyheterna direkt i inkorgen.

Vi respekterar din integritet

Vi använder cookies för att webbplatsen ska fungera och för att kunna förbättra din upplevelse. Acceptera alla - eller välj själv vilka kategorier du vill tillåta. Läs mer om cookies

Cookie-inställningar

Nödvändiga cookies

Krävs

Krävs för att webbplatsen ska fungera - t.ex. inloggning och varukorg. Kan inte stängas av.

Funktionella cookies

Sparar dina val, t.ex. språk och tema, så att du slipper välja om varje gång.

Analyscookies

Visar vilka sidor som används mest och vilka kampanjer som leder besökare hit, så att vi kan förbättra webbplatsen.

Marknadsföringscookies

Används för att visa annonser som är relevanta för dig på andra webbplatser.

Kostnadsfri offert